Vinogorje Plešivica. Produžena maceracija. Ovo vino ulazi u kategoriju jantarnih, orange, naračnastih vina.
Preporučljivo je koristiti širu vinsku čašu koja omogućava veći kontakt sa zrakom, oslobađanje aroma vina.
Preporučljivo je poslužiti na temperaturi koja je viša od uobičajene za bijela vina radi boljeg doživljaja vina (oko 15 C).
Molimo uzmite u obzir!
Poštovani kupci, molim uzmite u obzir da se rokovi dostave u ovim danima neminovno mogu produžiti, kako zbog količine narudžbi tako i zbog pojačanih gužvi u prometu.
Mogućnost i vrijeme isporuke ovisi o adresi isporuke (unutar Zg ili druga mjesta u HR), vremenskim prilikama, te o neradnim danima do kraja godine.
Neradni dani: 25. i 26.12.2025. i 1. i (inventura) 2.1.2025.
VAŽNA NAPOMENA ZA ISPORUKE IZVAN ZAGREBA:
ZADNJI DAN ZA NARUDŽBU S OČEKIVANOM ISPORUKOM PRIJE BOŽIĆA JE 17.12.2025. (uz razumljive, gore spomenute rizike).
ZADNJI DAN ZA NARUDŽBU S OČEKIVANOM ISPORUKOM U OVOJ GODINI JE 22.12.2025. (uz razumljive, gore spomenute rizike).
NAKON TOGA VIŠE NEMA MOGUĆNOSTI ISPORUKA U 2025-toj ZA ADRESE IZVAN ZAGREBA.
Narudžbe s adresama isporuke na području Zagreba: primamo i isporučujemo u radne dane (PON-PET).
Radno vrijeme naših vinoteka: Martićeva i Folnegovićeva 24.12. i 31.12.: Martićeva 9 – 16; Folnegovićeva 9 – 15
U subotu, 27.12. Martićeva radi redovno 9 – 20
Sretan Božić i što ljepše blagdane žele Vam VIVAT FINA VINA!
